• https://www.facebook.com/bodrumhijyenx/
     

Anasayfa

   

Her ne kadar  “ilaç sıkmak/uygulamak” gibi algılansa da....

Halk sağlığını tehdit eden canlılara karşı, gerek fiziki ve kültürel, gerek kimyasal, gerekse biyolojik yollarla yapılan mücadeleye verilen isimdir İLAÇLAMA.

Böcekler ve kemirgenler Çağlar öncesinden yaşadığımız ortamlardan hastalık Taşıyan ve bakterileri yayarak insanlara hastalık bulaştıran canlılardır. Yaşadığımız her ortamda haşereler ve böcekler yaşayabilmektir hatta bizim yaşayamadığımız sıcaklıklarda ve koşullarda dahi böcekler yaşamlarını sürdürmeye devam etmektedirler. 

Böceklerin bazıları diğer böcekler ile beslenirler bazıları kan ile bazıları ise insanların bıraktıkları gıda atıkları yani organik atıklarla beslenirler. Genel olarak sıcaklığı kuytu yerleri ve karanlığı yuva edilen haşereler yaşam alanlarımızda gizlenecek bir yuva bulmakta zorlanmazlar.

Hizmetimize Öncelikle yaşam alanlarınızdaki fiziki eksikliklerin tespiti ile başlarız. Akabinde uygulanacak olan insektisitler ile tam bir koruma sağlanmış olur.


UNUTMAYINIZ Kİ "ETKİSİZ İLAÇ" YOKTUR.... Sağlık Bakanlığı, etkisiz ilaçlara ruhsat vermez. Sadece Sağlık Bakanlığı'nca ruhsatlandırılmış biyosidal ürünleri kullanırız ve bizi sektörde lider konuma getiren faktör, personelimizin uzmanlığı ve tecrübesidir!!!İLETİŞİM

Şeyhülislam
Ömer Lütfi Cad.
No:27/6

Yalıkavak
BODRUM

TEL: 0(252) 6060360

GSM: 0(532) 5075326

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret15347237