TÜRKİYE CANIM FEDA

  • https://www.facebook.com/bodrumhijyenx/

Anasayfa

   

Her ne kadar  “ilaç sıkmak/uygulamak” gibi algılansa da....

Halk sağlığını tehdit eden canlılara karşı, gerek fiziki ve kültürel, gerek kimyasal, gerekse biyolojik yollarla yapılan mücadeleye verilen isimdir İLAÇLAMA.

Çevremizde bulunan haşereler, Halk Sağlığı açısından risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, taşımış oldukları bu hastalıkları, çok farklı yöntemlerle yayarlar. Tarihte çoğu insan ölümlerinin en önemli sebebinin haşere ve kemirgenler olduğu unutulmamalıdır.

 , 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe neticesinde Haşere Kontrolü/İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fumigasyon alanlarında sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla 2013 yılı başlarında kurulmuştur.


Haşere, kemirgen ve sürüngenlere karşı uyguladığımız yöntemlerin tamamen bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmet standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektöründe lider konuma getirmiştir.

Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz ilaç ve malzemeler, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup, tamamına yakını yurtdışından ithal edilmektedir. Başlıca özellikleri, uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda metal ve ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamaları ve uzun süre kalıcı olmalarıdır.


Gıda İşletmelerinde, İlaç Fabrikalarında, Sağlık Kurumlarında, Otellerde, Alışveriş ve İş Merkezlerinde, Eğitim Kurumlarında ve Konutlarda Özel Haşere Kontrol Hizmetlerinde konusunda deneyimli yönetici kadromuz ve akademik eğitim sahibi servis sorumlularımız ile hizmetinizdeyiz.

UNUTMAYINIZ Kİ "ETKİSİZ İLAÇ" YOKTUR.... Sağlık Bakanlığı, etkisiz ilaçlara ruhsat vermez. Sadece Sağlık Bakanlığı'nca ruhsatlandırılmış biyosidal ürünleri kullanırız ve bizi sektörde lider konuma getiren faktör, personelimizin uzmanlığı ve tecrübesidir!!!İLETİŞİM

Şeyhülislam Ömer Lütfi Cad.
No:27/6 Atalay İşmerkezi
Yalıkavak/BODRUM
TEL: 0(252) 6060360
GSM: 0(532) 5075326

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret15339847